$25 for each was a bargain. Since our government told peoples to store a 10 days supply of food for "in case..." prices are up to €30-35 each ($33-40) what makes a case of six $240

Same thing tends to happen here with MRE. People start stocking up for whatever reason. Prices tend to go up.housil wrote:
$25 for each was a bargain. Since our government told peoples to store a 10 days supply of food for "in case..." prices are up to €30-35 each ($33-40) what makes a case of six $240
Add it to the PNs we sent.MSSGMIKE wrote:Housil, Could you do that? I can send you the funds on paypal.
Just tell the the amount and what menu!SNiiP3R wrote:Housil, can you buy a few for me?
housil wrote:Just tell the the amount and what menu!SNiiP3R wrote:Housil, can you buy a few for me?
http://www.ebay.de/itm/Norwegian-Army-A ... 1937172410